جشنواره تابستانی کیش

تفریح و سرگرمی برای همه

جشنواره تابستانی کیش 

جشنواره تابستانی کیش همه ساله با شروع فصل تابستان با پذیرایی ازده‌‏ها هزارتن ازمیهمانان درجزیره کیش برگذار می گردد.

برنامه های جشنواره تابستانی جنگ شبانه،اجرای موسیقی سنتی و موسیقی پاپ،برنامه‌‏های متنوع ورزشی،تئاتر،نمایش فیلم،برپایی کارناوالهای شادی واهدای میلیاردها ریال جوایز به گردشگران و...می باشد.تخفیف ویژه جشنواره دربازارها و افزایش پروازهای فوق‌‏العاده،آذین‌‏بندی خیابان‌‏ها ومعابرحال وهوای خاصی دراین ایام به جزیره می دهد.

http://safarbin.ir/photoart/kg1.jpg

یکی از پتانسيل هاي قوي گردشگری در جزیره كيش خانواده ها هستند و به همین منظور برنامه هاي جشنواره تابستاني شامل بخش هاي متنوعي ویژه سنین مختلف و همه اعضای خانواده خواهد بود.

http://safarbin.ir/photoart/kg2.jpg

همچنين همزمان با برگزاري جشنواره تابستاني جشنواره سلامت کیش با همكاري مركز توسعه سلامت، بيمارستان كيش و بيمارستان فوق تخصصي ايرانيان در جزيره كيش برگزار مي شود.

http://safarbin.ir/photoart/kg3.jpg

برنامه هاي ویژه کودکان با نام دهكده لاكي و دلفي در جشنواره تابستاني كيش از ديگر برنامه هاي مفرحي است كه ويژه گروه سني كودك طراحي شده و در اين دهكده کودکان با كاراكترهاي عروسكي با نامهاي لاكي و دلفي آشنا مي شوند .

http://safarbin.ir/photoart/kg4.jpg

سومين جشنواره تابستانی کیش که بسیار جذاب است و طرفداران زیادی هم دارد رالي تور نيز با هدف جذب گردشگر ، آموزش ايرانگردي ، رعايت قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي از ديگر برنامه مفرح و شادي است كه در كيش برگزار مي شود و جوايز آن از جمله تسهیلات سفر به کیش و جوايز ارزنده نقدي به گردشگران اهدا خواهد شد.

http://safarbin.ir/photoart/kg5.jpg

گفتني است اجرای برنامه های شاد در مراكز تجاري و بازارها ، و برگزاري کنسرت های موسیقی و جنگ هاي شاد شبانه از ديگر برنامه هاي جشنواره تابستاني كيش است كه همواره با استقبال گسترده هموطنان و گردشگران داخلي و خارجي همراه بوده است.

http://safarbin.ir/photoart/kg6.jpg

http://safarbin.ir/photoart/kg7.jpg