رستوران های برتر مالزی

معرفی 10 رستوران بکر در کوالالامپور

رستوران های برتر مالزی

کشور مالزی یکی از کشورهایی پیشرفته است که در مدت زمان بسیار کوتاه به یک کشور پیشرفته تبدیل شد و بیشتر هزینه و توان خود را بر اقتصاد گردشگری پیاده سازی کرد و زمینه های زیادی رو برای جذب گردشگران خارجی از مناطق مختلف جهان را فراهم کرد. در کولالامپور کشور مالزی هم که یکی از شهرهای گردشگری مالزی است رستوران های زیاد و زیبایی وجود دارد که ما بهترین های اون رو در این مطلب و در سایت سفربین معرفی می کنیم

 

رستوران ال سِردو 

هنگامی که شما علاقه دارید با چنگال ، خودتان گوشت را بخورید ، رستوران ال سِردو به طور جدی غذاهایی را برای شما آماده می کند. این غذاها یا به آرامی پخته شده و ترد می شوند و یا قطعه قطعه شده و در ساندویچ ها قرار می گیرند. ظرف غذاهای گوشت محور با دقت تقسیم بندی می شوند ، و کلاسیک ها تفاسیر مبتکرانه ای را به گوشت نسبت داده اند! مانند ماکارانی پخته شده با ژامبون سرخ شده در روغن و غذاهایی که عطر و طعم آن ها به وضوح مشخص است. دکور این محل هوشمندانه می باشد، و به نظر فضایی مردانه می آید که با ساکنین شهر با لهجه ای طنز آمیز صحبت می کند.

http://safarbin.ir/photoart/ko1.jpg

پرایم کوالالامپور 

پرایم کوالالامپور یک مکان لذت بخش برای گوشت خواران است و این رستوران استیکی عالی را در هتل لو مریدین که برنده جایزه های متعدد غذای محلی شده است آماده می کند. منوی این رستوران کاملا صمیمانه و پر از سخاوت است ، و اینجا را تبدیل به مکانی مورد علاقه خانواده ها کرده است. در حالی که استیک های آن شایسته صورت حسابی بالا می باشند، منوی این رستوران فقط شامل گوشت گاو حلال نیست، بلکه شامل غذاهای کلاسیک غربی مانند گوش ماهی خشک شده، سالاد سزاز ، آبگوشت حلزون و غیره می شود. 

http://safarbin.ir/photoart/ko2.jpg

نابو کوالالامپور 

 
رستوران نابو به خاطر غذاهای منحصر به فرد که طعم آسیایی و آمریکای جنوبی را با هم ترکیب می کند یک رستوران ژاپنی شناخته شده در سراسر جهان می باشد. این رستوران بیش از 29 شعبه در سراسر جهان دارد، و نابو کوالالامپور اولین در جنوب شرقی آسیا می باشد. این رستوران در طبقه پایین مارینی 57 (Marini’s on 57) در برج پتروناس 3 قرار دارد و چشم انداز 360 درجه ای از کوالالامپور ، از جمله مناظر نزدیک به برج های دوقلوی پتروناس را ارائه می 

http://safarbin.ir/photoart/ko3.jpg

رستوران بوته یاسمن 

 
رستوران بوته یاسمن یا رستوران فرانگی پانی یکی از بهترین تجربه های غذا خوری فرانسوی در مالزی است و با ظرافتی در سطح گسترده در امتداد بوکیت بینتانگ قرار دارد. این رستوران یک ترکیب جذاب از سبک و مواد را ارائه می دهد، فضای غذا خوری پیچیده طبقه ی پایین، یک استخر منعکس کننده با ستون های سفید سلطنتی را احاطه کرده است و میزهایی با روکش کتان درون آن قرار دارد.

http://safarbin.ir/photoart/ko4.jpg

رستوران افلاک کوالالامپور 

 
رستوران افلاک کوالالامپور ارائه خلاقانه ای از غذاهای حلال کانتونی دارد و در هتل سبک امپراتوری کوالالامپور واقع شده است. تمام جایگاه های سمت راست به همراه محل برگزاری باشکوه و نمایش گسترده ای از چشم اندازهای کلوپ های شبانه و ردیفی از میراث باستانی آسیایی درست مقابل آن علامت گذاری شده اند. خدمه آشپزخانه با غذاهای ویژه ای مانند چاشنی عسل بر روی کباب بره ، لوبیای شیرین در سس مغولی و میگوها با سیر و موسیر خرد شده ، واقعا با هم به رقابت می پردازند. 

http://safarbin.ir/photoart/ko5.jpg

پرگو کوالالامپور 

 
رستوران پرگو در هتل وستین کوالالامپور قرار دارد و محل طبخ غذاهای کلاسیک ایتالیایی می باشد. منوی این رستوران دو طبقه، فرصت های متعددی را برای یک وعده غذایی به یاد ماندنی و بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن تجربه های بین دو نفر یا بیشتر را فراهم می کند. دکور عاقلانه فضای غذا خوری دارای بسیاری از جذابیت های دنیای قدیم می باشد ، در حالی که آشپزخانه غذاهای مورد علاقه ایتالیایی را طبخ می کند. به عنوان مثال : ریزوتو باسس قارچ های وحشی و پنیر پارمسان ، راویولی ظریف با تکه های مرغ به همراه سس قارچ و خامه. 

http://safarbin.ir/photoart/ko6.jpg

رستوران ایناک کوالالامپور 

 
رستوران ایناک متخصص در غذاهای مالزیایی تند و یکی از معروف ترین رستوران های شهر است. این رستوران پایین تر از طبقه همکف مرکز گالری استارهیل قرار دارد، دکوراسیون رستوران به همراه میزهای سبک بالیایی با نور شمع و عتیقه های جلا داده شده به صورت استادانه ای طراحی شده است. با تاکید شدید بر روی دستور پخت خانواده های قدیمی، غذاها در این رستوران حلال (بدون گوشت خوک) می باشند. این رستوران دارای طعم های غنی و خانگی است در حالی که سطح ادویه ها تنها برای مردم محلی مناسب می باشد.

http://safarbin.ir/photoart/ko7.jpg

سی 8 کوالالامپور 

سی 8 کوالالامپور دارای سالن های غذا خوری بی نظیر ، بارهای شراب و سالنی در طبقه 38 هتل گراند هایت کوالالامپور می باشد، این رستوران مانند بازاری است که روی غذاهای مورد علاقه مردم محلی و گردشگران تمرکز کرده است. این رستوران یک منوی متنوع از غذاهای چینی ، تایلندی ، دریایی ، سوشی ژاپنی و ساشیمی و استیک ارائه می دهد، و این رستوران زیبا به وضوح یکی ازبهترین رستوران های شهر است. همه چیز در منو بسیار عالی می باشد، اما ما طرفدار سوشی و ساشیمی بی عیب و نقص و تازه هستیم. این رستوران چشم انداز دیدنی، جذاب و برجسته ای از برج های دوقلوی پتروناس ارائه می دهد. 

http://safarbin.ir/photoart/ko8.jpg

غذا خوری آسمان ترویکا 


غذا خوری آسمان ترویکا دو رستوران خوب و چشمگیر را به دور از شلوغی ارائه می دهد. این رستوران در طبقه  23 برج B ترویکا قرار دارد، و چشم انداز ابرها  از اینجا کاملا چیز دیگری است. به هرحال غذا آن چیزی است که این مکان را جز 10 رستوران برتر کوالالامپور قرار داده است. منوی کانتالوپ برنده جایزه غذای فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و یونانی شده است در حالی که استراتو دارای یک منو قاطعانه و ماجراجویانه از پیتزاها و پاستاهای با کیفیت عالی می باشد.

http://safarbin.ir/photoart/ko9.jpg

مارینی در 57 

مارینی 57 یک رستوران ایتالیایی منحصر به فرد در طبقه 57 برج 3 پتروناس و رستوران خوب کوالالامپور می باشد که چشم انداز پر زوق و برق و نزدیکی را از برج های دوقلوی پتروناس از کف تا سقف پنجره ها و پشت بام شیشه اش ارائه می دهد. به علاوه رستوران ، کافه و سالن ، دکور آن ظریف و محدود است و آشپزخانه یک منو از طراز آشپزی ایتالیایی با غذاهای فوق العاده عالی مانند ماکارانی با ماهی کفال خشک شده و بادام ارائه می دهد.

http://safarbin.ir/photoart/ko10.jpg

 

گردآوری و تنظیم : سفربین 

منبع : ایران مطلب